Uczucie pustki po rozstaniu

Witam. Jest taka miłość która nie umiera choć zakochani od siebie odejda. Tak jest właśnie w moim przypadku. Zostawił mnie chłopak przez moje zachowanie. Dwa tyg się do mnie nie odzywa. Chce jechać na imprezę na której on będzie i nie wiem jak mam się zachowywać. Bardzo prosze o poradę. Powiedział ze jest jeszcze nadzieja na to abyśmy byli razem. Jest dla mnie ważny i zawsze tak pozostanie nie ważne ile bólu mi sprawił... Kocham go i nigdy nie przestane.

Dzień dobry!

Silne uczucia mają to do siebie, że odsuwają na drugi plan zdrowy rozsądek, doświadczenie - trudno w o nabranie dystansu do wydarzeń trudnych, bardzo emocjonalnych. Jak sama Pani pisze, od burzliwego rozstania minęły dopiero 2 tygodnie. To naturalne, że okres żałoby po zakończonym związku trwa i na początku wydaje się "nigdy nie przestanę go kochać", "już zawsze będę się tak czuła". Na szczęście czas wiele zmienia - i tego Pani życzę. Tym bardziej, że sytuacja wciąż jest dynamiczna.

Pozdrawiam!

Rozstania to bardzo trudne doświadczenia, ale też wpisane w los każdego człowieka....Jeżeli opisanyvstan ducha i umysłu będzie utrzymywał się długo lub pojawią się stany ostre zalecam konsultację psychiatryczną lub psychologiczną.