Co mi prawdopodobnie może dolegać?

Od dłuższego czasu mam okropny ból lędźwi promieniujący do brzucha po prawej stronie i problemy z prawa nogą nie mogę jej podnieść ani czasami na niej stanąć bo ból się nasila .w listopadzie ubiegłego roku byłam na rezonansie magnetycznym i wykazało się że mam rozlana wypukline modelującą prawy korzeń nerwowy w kanale kręgowym oraz odwodnienie krążka międzykręgowego Mógłby ktoś mi powiedzieć co mam robić oraz co może mi dolegać ponieważ mój lekarz powiedział że to nic takiego i samo zniknie ale ja czuję że jest coraz gorzej

Szanowna Pani,

Wynik badania MRI uwidocznił chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię. Choroba ta może dawać dolegliwości, które Pani opisuje.

Należy niezwłocznie udać się do neurologa celem konsultacji lekarskiej i ustalić dalsze postępowanie.

Z wyrazami szacunku,