Co mogą oznaczać fascykulacje u 23-latka?

Witam Od 2 tyg odczuwam widoczne fascykulacje na całym ciele ( głównie łydki ale też uda , plecy, mięsnie klatki piersiowej ) wiele razy w ciągu dnia lecz odczuwam je głownie podczas leżenia np przed snem. Odczuwam również mrowienie czy to stóp lub dłoni nawet po krotkim czasie będąc w jednej pozycji oraz drżenie powieki , wargi itp.Elektrolity mam w normie , limfocyty podwyższone tj.41,5 % a norma to 20-40 %.Byłem u neurologa opukał jedynie ręke i kolano i stwierdził że odruchy są w OK i odesłał do szpitala w celu obserwacji jednak nic sie nie dowiedziałem. Co może potencjalnie mi dolegac mi dolegać? Tuż przed tymi objawami brałem leki takie jak Ofloksacyna, Furagina, Metronidazol ( ponoć na przewlekłe zapalenie cewki.moczowej

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego. widocznie w czasie hospitalizacji możliwa jest szersza diagnostyka

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.