W jakim kierunku jeszcze przeprowadzić diagnostykę przy tych dolegliwościach?

Witam serdecznie, Od około trzech miesięcy zmagam się z ciągłymi biegunkami 8-10 razy na dobę, gorączka do 38 stopni, bólami po lewej stronie klatki piersiowej - w okolicach serca, bądź nad sercem (na tomografie klatki piersiowej wyszły powiększone węzły chłonne 13x11mm bez wyraźnych nacieków itp, ale nie w lewej gdzie kazdego dnia odczuwam wyraźny bol, ale w prawej jamie płucnej). Ponadto mam zaczerwienioną skórę na niemal całym ciele jednak w szczegolnosci w miejscach intymnych (które swędzą od kilkunastu dni), oraz na twarzy. Dodam, ze jestem bardzo osłabiony i w zasadzie jestem w stanie chocby siedzieć jedynie kilka godzin w ciągu dnia. Zostałem odesłany z soru pomimo skierowania na oddział chorob wewnętrznych, które otrzymałem od lekarza internisty, który naprawdę przejmuje się moim zdrowiem jednak jest już bezradny - zlecił szereg badań jednak tak naprawdę poza podwyższonym ob (60) i crp (15), a także zmniejszona ilością płytek krwi, nic nie wykazały. Badałem się także dwukrotnie na hiv, na kiłę, jednak badania te także nic nie wykazały. Zrobiłem kolonoskopię - także nie zauważono zadnych znaczących zmian. Załamuję już ręce, ponieważ żadne leki, które brałem nie przynoszą zadnej widocznej poprawy (m.in augmentin, dalacin, metronidazol, nifuroksazyd, ryfaksymina). W posiewie kału znaleziono „bardzo liczne” grzyby candida parapsilosis, wiec zjadlem łącznie piec opakować nystatyny i kilka flucofastu - i to nie przyniosło poprawy. Dodam, ze mam 29 lat i do tej pory przebyłem już operację wycięcia rakowiaka jelita grubego w 2012 roku, miałem także trzy operacje kręgosłupa lędźwiowego (2015 i 2018 rok). W trakcie ostatniej zostałem zarażony bakteriami E-coli oraz gronkowcem złocistym, jednak było to po kilku dlugich miesiącach i kilkunastu antybiotykach wyleczone -przynajmniej wówczas. Ciśnienie mam mniej więcej w normie, echo serca także. Dwa razy przebyłem koronawirusa (grudzień 2021 i luty 2022), jednak badając sie w marcu, nie stwierdzono już obecności wirusa w moim organizmie. Zwracam się z uprzejma prośba do Państwa o pomoc, o informacje co tak naprawdę może mi być, jakie badania mogę jeszcze zrobić. Jestem naprawdę bezradny już w tym momencie, moze właśnie gdy wypowie sie kilku specjalistów w mojej sprawie, da się dojść do sedna sprawy. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Prezentuje Pan bardzo szeroki wachlarz dolegliwości, mogą wskazywać na bakteriemię (konieczne będzie pobranie posiewów krwi), choroby reumatyczne, zapalenia jelit - musi Pan zostać wnikliwie zbadany. Jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji wydaje się zaproponowana przez Pańskiego lekarza hospitalizacja w Oddziale Chorób Wewnętrznych. Sugeruję spróbować w innym szpitalu, ew. konsultację z lekarzem pracującym w Oddziale Internistycznym. Takie dolegliwości nie powinny być diagnozowane i leczone w trybie ambulatoryjnym.