Co mogą oznaczać grudki na brodzie?

Witam. Na podbrudku od miesiąca mam jakieś dziwne chrostki. Byłam u dermatologa i stwierdził że to z jedzenia natomiast nigdy mi się takie cis nie pojawiało tym bardziej że raczej jem cały czas to samo. Przepisał mi ADVANTAN i w prawdzie po tygodniu stosowania zniknęły ale tylko na dwa dni i znowu się pojawiły. Używać dalej tej maści ?? Czy znów do lekarza ?? Z tym że ciężko o szybki termin A nie ukrywam że mi to bardzo przeszkadza ponieważ nie wygląda to estetycznie są widoczne nawet pod lekkim makijażem.

Lek. Michał Lenard

Może Pani umówić się na bardziej odległy termin do lekarza, a w międzyczasie stosować zalecony lek doraźnie. Pozdrawiam!