Co mogą oznaczać palące bóle uda?

Witam, od 3 lat cierpię na palące bóle przedniej powierzchni lewego uda. W tym miejscu, prócz napadowych bóli, stale odczuwam odrętwienie. Zalecono wykonanie MR kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Wyniki badania opisane są następująco: Niewielkie lewowypukłe skrzywienie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Na poziomie L4/L5 widoczna jest szerokopodstawna, pośrodkowo dwuboczna wypuklina (protruzja) krążka międzykręgowego uciskająca worek oponowy i zwężająca nieznacznie oba otwory międzykręgowe. Na poziomie L5/S1 widoczna jest szerokopodstawna, pośrodkowo dwuboczna wypuklina (protruzja) krążka międzykręgowego bez istotnego ucisku na struktury nerwowe. Krążek międzykręgowy L5/S1 o nieco obniżonej wysokości i sygnale w obrazach T2-zal. o charakterze wczesnych zmian zwyrodnieniowych (dehydratacja). Na wysokości segmentu S2 kości krzyżowej drobna torbiel okołokorzeniowa średnicy 5mm. Czy wyniki te mogą tłumaczyć bóle? Czy wady te są groźne?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza neurologa i ocena bezpośrednia, ew dalsze poszukiwanie innych przyczyn przez internistę.