Co mogą oznaczać takie stany nadmiernej senności?

Mam 33 lata od 2 lat raz w roku dopada mnie stan nadmiernej senności. Najczęściej jest to miesiąc lipiec. Są to niekontrolowane utraty kilkusekundowej swiadomości (uczucie zaśniecia) dosłownie na 10 sek i znacznej poprawy wtedy samopoczucia. Dopadamnie to o różnych porach dnia często przed komputerem, ale też na stojąco czy jadąc samochodem. Nie kontroluję zamykania się oczu. Nie ma na to wpływu ilość i jakość su w nocy, to ile zjem itp. Robiłam badanie EEG i nic nie wykazało. Co może być tego przyzyną? Jakie badania wykonać ? Nie leczę się przewlekle.
KOBIETA, 33 LAT 2 miesiące temu

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja neurologiczna i psychiatryczna oraz szczegółowa diagnostyka.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś