Co mogą oznaczać zawroty głowy u 24-letniej osoby?

Witam mam 24 lat od kilku lat zmagam się z zawrotami głowy od około roku że wstrętem czyli nie jem u nikogo bo mnie wszystko obrzydza jem tylko to co ja zrobie obrzydza mnie mleko jajka śmietana i mięso z kurczaka codzienne mam bóle głowy i mdłości i te niskie cisnienie 50-85 mega dokuczliwe mam dziwne uderzenia ciepła i zimną i nagłe mam czarno przed oczami i się poce mam przez zaniesienie fizologiczne i krzywy kręgosłup. Jestem osobą po kilku krotnym wyciągnięciu się na własne życie bo już czasem nie daje radę chodzę do psychologa i psychiatry a dalej nic nie wiem co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać wstępna diagnostykę