Czym może być spowodowane tak nagłe niskie ciśnienie?

Czym może być spowodowane tak nagle niskie cisnienie bole głowy i ten wstręt do jajek mleka śmietany i do mięs często mdłości mam czarno przed oczami i takie dziwne uderzenia ciepła i za chwilę zimna i już wiem że mogę stracić przytomność kilka razy tak mi się przydarzyło mam zaniesienie fizologiczne kręgów szyjnych oraz krzywy kręgosłup przeszłam2 operacje na uszy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu i przeanalizowaniu historii.medycznej będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie