Kołatanie serca, zawroty głowy, pocenie nocne, ucisk w klatce i luźny stolec

Witam mam ostatnio problemy serce mi ostatnio zaczęło częściej kolatać bez powodu kręci mi się wtedy w głowie i źle się czuje poce się w nocy kilka krotnie miałem ucisk w klatce mam luźny stolec w jelitach jak by buzowalo lewym oku mam powiększoną źrenice i nie wiem czy to też znaczenie ale po lewej stronie szybko zaczęły się zęby szybko psuć

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić jednoznacznej diagnozy. Sugeruję kontakt z lekarzem.