O czym świadczy brak apetytu, mdłości i zawroty głowy?

Mdłości i zawroty głowy witam mam 26 lat i mam mały problem ostatnio po współżycie z partnerem zwymiotowalam zrobiło mi się słabo i całkiem zbladlam wczoraj wieczorem i rano powtórka ale doszły do tego zawroty głowy... Nie wiem co to może być powiem również że mam nawet wstręt do jakiego kolwiek perfum to odrazu mnie bierze na wymioty. Na dodatek w ciągu 3 tyg zjechalam 14kg nie mam apetytu na jedzenie wie może państwo co się ze mną dzieje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę