Co mogą znaczyć te dolegliwości po zabiegu wypełniania doliny łez?

Dzień dobry, 5 dni temu miałam wykonany zabieg wypełniania doliny łez. Pod prawym okiem skóra mocno ściemniało - wygląda na mocne zasinienie tkanek. Dodatkowo mam kwas nie rozszedł się dobrze i pod okiem mam coś na kształt litery V. Proszę o poradę

Okres 5 dni od zabiegu to zbyt wcześnie, aby ocenić jego finalny efekt estetyczny. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi ( a mnie z opisu nie tyle widoczność grudek, co zasinienie), proszę pilnie zgłosić się do lekarza, który wykonał zabieg.