Czy to możliwe, aby w ciągu dwóch tygodni zniknął tłuszcz z okolicy dolnych powiek?

Witam, czy to mozliwe zeby w ciagu dwoch tygodni zniknal mi tluszcz z okolicy dolnych powiek i dolina łez nagle się rozdzieliła od policzków? Dodam, ze mam 26 lat. Czy mozliwe zeby migracja twarzy tak szybko postalila? Mam rowniez wrazenie, ze nagle mi widac cale dolne zeby gdy rozmawiam, a zawsze byly schowane i bylo widac tylko te gorne.

Z czasem poduszeczki tłuszczowe zanikają, najszybciej te pod oczami i w okolicy skroni. Nie stało się to z dania na dzień. Celem poprawy estetyki twarzy ( o ile ona Pani przeszkadza) sugeruję zgłosić się do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.