Co mogą znaczyć te objawy?

Wiem, że moje pytanie wyda się bezpodstawne, jednak wolę się upewnić i może Wy mnie uspokoicie.
Mam 19 lat, biorę tabletki antykoncepcyjne od marca (pierwsze opakowanie zaczęłam w 3 dniu miesiączki, tj. 15 marzec - po wcześniejszej wizycie i zaleceniom ginekologa). Teraz wzięłam 14 tabletkę drugiego opakowania, nie zapomniałam o żadnej tabletce i zrobiłam przerwę 7 dniową między opakowaniami. Jednak od jakiegoś tygodnia boli mnie brzuch, mam mdłości i temperaturę w granicach 37-37,5C, luźny stolec i dodatkowo czasami boli mnie głowa. Żadnych dodatkowych leków nie biorę.

Do stosunku z moim chłopakiem doszło 2 dni temu (wcześniej do stosunku nie dochodziło). On miał dodatkowo założoną prezerwatywę. Od tamtego czasu mam mdłości prawie po każdym posiłku. Czy jakakolwiek możliwość, że mogłam zajść w ciążę? Mi wydaję się, że ale wolę się upewnić.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!

Witam!

Ponieważ stosuje Pani skuteczną metodę antykoncepcji (tabletki), a chłopak dodatkowo użył prezerwatywy, nie mogło dojść do zapłodnienia.

2 dni po stosunku, nawet jeżeli dochodzi do zapłodnienia, nie ma żadnych objawów ciąży. Najwcześniejszym jest brak miesiączki. Pani dolegliwości wskazują na infekcję w obrębie przewodu pokarmowego. Ponieważ po tygodniu objawy nie ustąpiły, a wręcz się nasiliły musi Pani koniecznie udać się do lekarza. W tym przypadku nie obejdzie się bez leczenia (prawdopodobnie antybiotykami).

Na chwilę obecną, ponieważ występuje biegunka i wymioty, musi Pani pić dużo płynów. Najlepiej jeżeli będą to specjalnie przeznaczone do tego celu środki kupione w aptece lub napoje izotoniczne dostępne w sklepach. Może to być również woda mineralna niegazowana w temperaturze pokojowej.