Zapytaj lekarza

7 2 2 , 8 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogę poprawić w moim żywieniu?

Dzień dobry Mam 18 lat, 156cm wzrostu i 56kg wagi. Schudłam w ciągu 4 lat 22kg. Niestety zostało mi dość duże podbrzusze, które jest naprawdę uciążliwe. Chciałabym schudnąć jeszcze 3/4kg. Chodze na siłownie/raczej na zajęcia fitness typu aerobox, tabaty, joge, czasami bieżnia, rower. Jem wszystko z umiarem, być może właśnie w moim żywieniu jest coś nie tak, nie chce iść do dietetyka zwłaszcza, że to troszkę kosztuje. Czy jest jakaś rada? Co mogę poprawić, zmienić? Co do ćwiczeń, nie ćwiczę codziennie, ale 5/6 razy w tygodniu.
KOBIETA, 18 LAT 2 miesiące temu

Czemu nie możemy schudnąć?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a waga ani drgnie? Wiele osób ma problem ze schudnięciem. Obejrzyj film i dowiedz się, co może być tego przyczyną.

Dzień dobryTrudno powiedzieć co jest nie tak i co może Pani poprawić, ponieważ prawie nic Pani nie pisze na temat swojego odżywiania.Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.kontakt: joanna.wasiluk@o2.plPozdrawiam

Joanna Wasiluk

DietetykBlogi:

wp fitness

https://joanna-wasiluk.fitness.wp.pl/

Kafeteria.pl

https://joanna-wasiluk.kafeteria.pl/Instagram:

https://www.instagram.com/joanna_dudziec_wasiluk/?hl=pl

ABC zdrowie

https://ranking.abczdrowie.pl/d/joanna-wasiluk-dudziec-dietetyk-warszawa-31668

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy