Co mogę spożywać w tej sytuacji?

Witam, niedawno dowiedziałam się że jestem uczulona na nikiel, chrom i kobalt, mało tego mam też alergie pokarmowe na nabiał, orzechy, owoce takie jak truskawki i kiwi, pomidory oraz soję , czy ja wogule mogę coś jeść?

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, w przypadku alergii na tak wiele produktów warto udać się do dietetyka specjalizującego się w dietach eliminacyjno-rotacyjnych, by ustalić racjonalny i przede wszystkim odpowiednio zbilansowany jadłospis. Pozdrawiam