Co mogę z tym bólem karku?

Witam. Od jakiś 3 tyg nie czuje się dobrze. Zaczęło się od bólu karku ( dużo noszę 11 msc synka). Do tego pojawiają się mrowienie plecy rąk, drętwienie i ogólną taka niemoc w dłoniach. Bol nóg,, stóp. Ogólnie zmęczenie, jestem osobą która od razu widzi wszystko co najgorsze i dodatkowo się nerwowo nakręcam. Ogólnia morfologia, crp, glukoza wszystko dobrze, zrobiłam badania ma bolerioze utajoną, kiedyś miałam kleszcza. Wynik negatywny wszystko na minus oprócz OspC, P41 to wyszło na plus! Co to oznacza dodam że nadal te wszystkie objawy mam. Dodam że byłem na masażu u fizjoterapeuty i powiedziala ze mam strasznie spięte mięśnie, aż takie gule, obniżony bark. Po jednym masażu bóle pleców nie ustaliły, ale jeszcze raz idę. Strasznie się boję i martwię że jestem poważnie chora. Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień Dobry,

Po zapoznaniu się z opisem myślę, że ma Pani zmiany zwyrodnieniowo - dyskopatyczne kręgosłupa szyjnego. Proponuję wykonanie MR odc. szyjnego. Co do ew. infekcji boreliozy to najlepiej skontaktować się zakaźnikiem lub reumatologiem.

Pozdrawiam.