Co mogę zrobić żeby pozbyć się tego problemu ?

Witam. Od dwóch miesięcy zmagam się z nawracającymi bólem gardła. Mimo stosowania antybiotyków, po zakończeniu kuracji kilka dni później ból gardła znowu powraca . Wymaz na paciorkowca wyszedł ujemny . Żadne tabletki na gardło nie pomagają. Gardło jest czerwone i są problemy z przełykaniem . Co mogę zrobić żeby pozbyć się tego problemu ?

Antybiotyki to nie cukierki. One zabijają częściej niż choroby. Ktoś strzela w Ciebie jak kulami w płot. Miesiąc po ostatnim antybiotyku LARYNGOLOG winien zrobić wymaz z noso gardła na posiew i antybiogram w dobrym klinicznym laboratorium. A potem zobaczymy.