Co mogło być przyczyną utraty ciąży w 37/40 tc?

37/40 tydz utrata ciazy , co moglo byc przyczyna ? Przed ciaza rozpoznana wada budowy macicy ( dwurozna z przegroda ) , problem z urodzeniem lozyska , lozysko zaplatane ale nie wiadomo gdzie i o co ? co moglo byc przyczyna ? Co moglo stac sie z lozyskiem , czy moglo utknac wysoko miedzy przegroda ? Prosze o jakas odpowiedz bo angielscy lekarze nic nie wiedza

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez znajomości przebiegu ciąży.