Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogły znaczyć takie dziwne zmiany na obojczyku?

Witam. Miałam wczoraj dosyć nietypową dolegliwość a mianowicie: wieczorem na obojczyku w okolicy ramienia zauważyłam, że na skórze pojawiły się bąble, skóra wokół nie była zaczerwieniona jak również same wypustki. Czułam ból w tamtym miejscu nie silny lecz doskwkerajamący. Dziwne w całej sytuacji było to, że owe bąble po przemasowaniu miejsca w którym się pojawiły, natychmiast zniknęły. Od razu pomyślałam, że mogą być to robaki, następnie, że mógł się zrobić zator na żyle w tamtym miejscu, lecz bąbli było parę około czterech.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy