Co może być powodem nieregularnych plamień?

Witam, 12 czerwca dostałam okres. Był delikatniejszy niż zwykle, a zasadniczo pierwsze dwa dni to plamienie brunatne bardzo delikatne.okres skonczyl się 15 czerwca ,natomiast 19 czerwca znow dostałam plamienie brunatne jednodniowe. Co może być powodem plamień?nigdy nie miałam do czynienia z plamieniami.Mam 25 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, a być może także wykonanie badań hormonalnych. A czy istnieje możliwość ciąży? antykoncepcja? proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Można jeszcze przed wizytą wykonać badanie poziomu beta hcg z krwi.