Plamienia związane z zagnieżdżaniem się zarodka

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 28 maja od 1 czerwca staramy sie o dziecko z moim partnerem ,14 czerwca miałam tak jak bym miesiączkę choć termin mam dopiero na 25 czerwca robiłam dwa testy 15-20 czerwca i były negatywne być może zrobiłam je za wcześnie, czy te plamienia mogą być tz. zagnieżdżeniem zarodka ?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie tak, istnieje krwawienie implantacyjne. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.