Co może być powodem tak niskiej odporności?

Miesiąc temu zachorowałam, lekarz przepisał mi antybiotyk Ospamox, po dwóch tygodniach kolejny. W tamtym tygodniu znowu byłam u lekarza, bo nadal się źle czuję. Dostałam Modafen Grip, syrop Pecto Drill i krople momester. Kaszel i katar ciągle się utrzymuje. Lekarka poleciła, abym poszla do pulmonologa, ponieważ mogę mieć astmę wizytę mam 26 października. Od wczoraj jednak boli mnie gardło. Co może być powodem tak niskiej odporności?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję podstawowe badania krwi: morfologia, crp, glukoza, jonogram, tsh oraz wymaz z gardła.