Kaszel i podejrzenie astmy u dziecka

Witam i proszę o pomoc, córka ma 4 lata, zachorowała 12 października i nie może do dziś wyzdrowieć. Przed świętami BN pobyt w szpitalu z powodu zap płuc. Pulmonolog podejrzewa astmę, w szpitalu wyszło że mała przeszła mykoplazme, od wczoraj znów kaszel się nasila, dostała dwa antybiotyki(pierwszy raz w życiu, nigdy wcześniej nie chorowała), pierwszy antybiotyk to agumentin es a drugi to sumamed. Ciągle na nebbudzie i berodualu i nic nie pomaga, z wymazu z nosa wyszła moraxella cataralis

Szanowna Pani
Infekcja Mykoplazmatyczna bywa trudna lubi nawracać lub pozostawiać przewlekły 2-3 miesięczny kaszel nawet po leczeniu antybiotykiem . Radzę odbyć kilka konsultacji u pulmonologa na przestrzeni 2-3 tygodni.