Co może być przyczyną bólu brzucha po prawej stronie podczas stosunku?

Witam. Mam od jakiegoś czasu problem z moim ciałem. Rok brałam tabletki antykoncepcyjne i teraz je odstawiłam i w ostatnim miesiącu brania okres mi się nie pojawił. Już minęły 2 tygodnie i nadal nic. Zrobiłam test ciążowy i wynik jest negatywny. Gdy się kocham ze swoim partnerem bardzo boli mnie prawa strona brzucha do tego stopnia, że musimy przerwać stosunek. A do tego mam gesty śluz. Nie wiem co robić. Nie miałam wcześniej takich problemów. Proszę o poradę. Dziękuję!

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Niestety Pani opis zawiera za mało szczegółów, by móc jedynie na jego podstawie podejrzewać co jest bezpośrednią przyczyną Pani dolegliwości. Obraz jaki Pani przedstawiła tj. ból w trakcie penetracji i upławy przemawiają za infekcją w obrębie dróg rodnych. Dla potwierdzenia tej wstępnej diagnozy konieczna jest wizyta u ginekologa, który przeprowadzi pełne badanie ginekologiczne.
Opóźnienie miesiączki jest zapewne konsekwencją toczącego się stanu zapalnego.

Pozdrawiam