Co może być przyczyną bólu i napięcia brzucha?

Często odczywam ból i napiecie brzucha, ktoremu towarzyszą zaparcia. Jestem wtedy nerwowa, rozkojarzona i czuje ucisk w glowie. Mam swedzaca wysypke od wewnetrznej strony posladkow( zaczerwienione, twarde krosty). W tym czasie tez slabnie mi wzrok, brak ostrosci oraz brakuje mi energii i puchne: brzuch i twarz. Od kilku lat tak mam. Co to moze byc?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!