Co może być przyczyną drgania powieki oka i delikatnego punktowego drżenia mięśni?

Drganie powieki oka i delikatne punktowe drganie mięśni. Po dwóch miesiącach przyjmowania suplementów nie przechodzi. Co może być przyczyną takich objawów? Dodam, że od 6m-cy jestem narażony na większy stres(związany z chorobą dziecka). Pozdrawiam, Sebastian

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Niestety nie sprecyzował Pan jakie suplementy Pan przyjmuje. Sugeruję jednak wizytę u lekarza POZ i oznaczenie poziomu wapnia, potasu i magnezu.