Dlaczego mam drgania lewej powieki?

Dzień dobry. Od kilku tygodni raz na jakiś czas odczuwam drganie lewej dolnej powieki, rzadziej zdarza się drganie prawej górnej. Do tego odczuwam ból kolan, stawów w palcach u rąk, od niedawna również ból łydek. Karmie piersią prawie 8 miesięcznego malucha. Ze względu na nadczynność tarczycy (w trakcie leczenia, zdiagnozowana w kwietniu br) nie przyjmuję żadnych witamin. W ciąży miałam niedobór potasu, przyjmowałam aspargin oraz magne b6. Czy odczuwane dolegliwości mogą świadczyć o niedoborach? Czy może być jakaś inna przyczyna? Jakie badania powinnam wykonać? Z góry dziękuję za odpowiedź

Proponuję zwrócić uwagę na odpowiednią dietę,która powinna być pełnowartościowa a także dbać o odpowiednią ilość snu i aktywny wypoczynek.Można także stosować MagneB6 i preparaty wapnia.