Co może być przyczyną krosty w przełyku?

Witam, Mam 27 lat. Cztery dni temu obudziłem się z uczuciem małej krostki w przełyku. W trakcie jedzenia czy nawet przy zwykłym przełykaniu śliny miałem wrażenie że coś tam jest. Udałem się więc do prywatnego lekarza który właściwie nic mi nie powiedział i tylko przepisał antybiotyk "Klacid Uno". Mimo iż biorę go już 3 dzień to mam wrażenie że to wszystko się pogarsza. Aktualnie ciężko jest mi nawet zjeść cokolwiek czy się wyspać. Uczucie krostki w przełyku zamieniło się w uczucie jakbym miał tam kamień. (Po przełknięciu ból pojawia się po 1-2 sekundach na samym dole przełyku. I też po takim czasie znika). Czy ktoś może mi doradzić na jakie badanie mógłbym się udać żeby potwierdzić co jest tego przyczyną, tak abym mógł to skutecznie i szybko wyleczyć bo zaraz od tego oszaleje. Z góry dziękuje za pomoc.

Niestety opis dolegliwości jest dla mnie niejasny i nie mogę pomóc. Niezbędne badanie pacjenta. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.