Co może być przyczyną moich zawrotów głowy?
Witam, tydzień temu zabrała mnie karetka z domu. Objawy to bardzo intensywne zawroty głowy, ogólne osłabienie i źłe samopoczucie. Zawroty występowały wtedy przy zmianie pozycji ciała. Zrobiono mi w szpitalu badania krwi oraz TK głowy. Wyniki badań wyszły dobrze. Po dwóch godzinach wypisano mnie z podejrzeniem zaburzeń błędnika i zalecono konsultacje laryngologiczną. Po około godzinie od razu byłem u laryngologa prywatnie, zarówno w szpitalu jak i u laryngologa - dostałem receptę na Betaserc. Jedna tabletka rano i jedna wieczorem. Minął tydzień. Gdy się kładę oraz gdy wstaje z łóżka czy też kanapy, to od razu mam silny zawrót głowy trwający około 30 sekund, nie raz nie występuje od razu tylko po paru sekundach. Pierwsze 3 dni stosowania leku bolała mnie głowa, teraz już nie. Samopoczucie nadal słabe. W ciągu dnia mam momenty że stojąc czy też idąc mam wrażenie że mogę stracić przytomność. Około 3 lata temu kardiolog odstawił mi leki na nadciśnienie, teraz ogólnie ciśnienie mam zawsze dobre. Stwierdzono mi też tachykardie jakieś 2 lata temu, jakieś nieistotne niedomykalnosci zastawek serca oraz powiększona sylwetka którejś komory serca lecz mieszcząca się w granicach. Miałem problemy z otyłością, schudłem około 20 kg by znów przybrać na wadze. 114 kg, 191 cm, 24 lata. Wypisuje już o czym tylko mogę bo nie wiem skąd te zawroty. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami badań dodatkowych będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.