Co może być przyczyną pocenia podczas snu?

Witam.Co może być przyczyną pocenia podczas snu.Mam 61 lat.To się zaczęło po pobycie w szpitalu.Mam pochp i dopadła mnie duszność z infekcją-powód pobytu w szpitalu.Wyniki są ok./crp-3,3 norma do 5/,potas w górnej granicy,kreatynina w normie,mocz ok-tylko biało -9,saturacja 85%,co2 53% ,co50%,rentgen płuc-ok.Pozdrawiam.

Witam. Przyczyną pocenia się najprawdopodobniej jest niepełna wydolność oddechowa, będąca wynikiem pochp. Sugeruję konsultację z pulmonologiem.