Co może być przyczyną powstawania torbieli podskórnych?

Co może być przyczyną powstawania torbieli podskornych ? Pierwszy pojawił się 3 lata temu i średnio co rok pojawia się nowy w tym samym miejscu dokładnie barku pod skórą Miejsce różni się kilkoma cm ale zawsze umieszczone w tym obszarze Na badaniach wyszło ze to torbiel w stanie zapalnym bez komórek nowotworych Czy jest możliwość temu zapobiec? Jakie badania wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do lekarza chirrga ogolne, sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanei badan obrazowych.