Torbiele podskórne i zapobieganie

Witam średnio co rok od 3 lst pojawiają mi się torbiele podskorne Umiejscowione w tym samym obszarze na barku Drugi był poddany badaniu i był to torbiel w stanie zapalnym bez komórek nowotworych Czy jest możliwość zapobiegania powstawaniu nowych ? Jakie badania wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do lekarza chirurga ogolnego, sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanei badan obrazowych.