Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może być przyczyną takiego stanu zdrowia?

Mam 56 lat i od lutego tego roku nie mam miesiączki, pojawiły się u mnie nadmierne poty i rozdrażnienie, miałam wizytę u mojego ginekologa i zaproponował mi terapię hormonalną tj, Systen conti obecnie zakończyłam miesięczną kurację, w między czasie naciągnęłam sobie kręgosłup w odcinku lędźwiowym gdzie nieprzyjemny ból ciągnie się aż do kolana prawej nogi, lekarz zapisał mi leki i zabiegi rozluźniające... ale... pojawiły się obrzęki nóg i w ogóle czuję się tak, jakby zatrzymywała się w moim organizmie woda (wydalam mniej płynów aniżeli wypijam) pytam co może być przyczyną? mam ochotę odstawić te plastry, wizytę u ginekologa mam za tydzień. Alina
KOBIETA, 56 LAT 7 miesięcy temu

Aborcja

Aborcja to kontrowersyjne zagadnienie. Wiele osób chciałoby ją zalegalizować, jednak polskie prawo tego nie dopuszcza. O aborcji wypowiada się prof. Krzysztof Czajkowski.

Może Pani odstawić i sprawdzić, czy bedzie rózncia.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy