Co może być przyczyną złe samopoczucia?

Dzień dobry, zwracam się z pytaniem odnośnie mojego samopoczucia i co moze być tego przyczyną. Mam 21 lat, pracuje praktycznie codziennie po 9h-fizycznie, śpię czasami 9h i odczuwam mimo tego zmęczenie i senność. W ciągu dnia ciężko mi się skoncentrować nad czytanym tekstem, mam problem z zapamiętaniem 1rzeczy i nie wspominając o tym by sobie później taka przypomnieć, a moja glowa wydaje sie jakby ciężka. Nawet teraz pisząc o pomoc, brakuje mi pojedynczych słów.. Co do jedzenia- śniadanie herbata, obiad najczęściej jest ok.17:30 a do tej pory są przekąski. Wodę wypijam jedna na dzień,2l jeśli dobrze pójdzie. Podejrzewam pasożyty, ale jak mozna jeszcze sprawdzić co jest przyczyną tego wszystkiego?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.