Co może oznaczać jednostronny ból głowy?

Witam Mam 21 lat jestem wysportowanym facetem od około miesiąca czuje dosyć mocny ból głowy z prawej strony skroni ,ból nasila się kiedy poruszam głowa do przodu ból ten miałem też wcześniej ale znikał a teraz od miesiąca mnie męczy, dodam że 1.5 roku temu miałem problemy z zatokami i zabieg prostowania przegrody oraz zmniejszanie jakieś ,,worki" przynosowe Ps. Planuje zapisać się na sporty walki muay thai więc trochę się obawiam

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu: zbada, zleci wykonanie badań laboratoryjnych i w zależności od uzyskanych wyników zacznie działać, Być może ma Pan napięciowy ból głowy, wówczas leczenie jest inne(psychoterapia i leki p/lękowe). Jeżeli idzie o "sztuki walki wschodu" to jest świetny wybór!!! Nie chodzi oczywiście, żeby kogoś obić, lecz o całą oprawę filozoficzną przynależną do tychże sztuk! Są tam elementy chińskiej medycyny ludowej i metody na "wyciśnięcie" ze swojego organizmu "maksimum", m.in. zdrowia. Metoda świetna do leczenia nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, zespołów lękowych i wielu innych.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.