Jakie dalsze problemy z kręgosłupem mi grożą?

Mam 23 lata, od zawsze się garbię i często bolą mnie kręgi szyjne do tego ostatnio pojawiły się problemy ze wzrokiem i czuciem w ręce ( odczuwam to jak silny ból żył doprowadzający do braku czucia w dłoni) Ostatnio stwierdzono u mnie plecy płaskie i skoliozę, mam też krzywą miednicę. Zasugerowano mi zmierzenie kończyn i TK. Czy da się zrobić coś ze skoliozą ? Jakie dalsze problemy z kręgosłupem mi grożą ? czy jest możliwość że nie skierują mnie na TK lub rezonans ? Gdzie się udać ?

Witam!
Zalecam gimnastykę i ćwiczenia Dalekiego Wschodu, Mogą być sztuki walki, ale proszę się skupić na filozofii tychże walk i umiejętności koncentracji, nie na problemach pobicia kogoś. Przygarbienie jest dość często podświadomym objawem zakompleksienia. Wskazana psychoterapia i rehabilitacja.
Życzę powodzenia W. Łuczkowski.