Co może oznaczać mała ilość krwi we flegmie?

Witam dziś rano znalazlam we flegmie minimalna ilość krwi tak mi sie wydaje, jednorazowo wczoraj z powodu tachykardi mialam zrobione wszystkie badania jak echo ekg krew ddimery itp wszystko ok ale zaczynam sie bac ze to zator plucny, wystraszylam sie ta krwia mam dusznisc (saturacja wg puloksymetru 98) mam dusznosc wydechowa i bol, ucisk w klatce, czy zator jest możliwy? Jeśli nie to skad ta krew, pale. Sztucznie odkrztuszam caly dzien i krwi juz nie ma, gdzie sie udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Do lekarza rodzinnego . Postepowanie zależy od ilości tej krwi . Najczęstszym powodem jest infekcja