Wydzielina z krwią a badania diagnostyczne

Witam! Byl to na razie jednorazowy przypadek, wiec nie udalam sie jeszcze do lekarza, ale chcialam zasiegnac opinii specjalisty i nie zgadywac sama. Dzisiaj rano, odchrzaknelam wydzielina (flegma jakby?) i bylo w niej sporo jasno czerwonej krwi, a po zbadaniu wnetrza nosa, okazalo sie, ze znalazlam krew w jednej z dziurek, podobnego koloru, znacznie mniej jednak. Czy jest to objaw powaznej choroby czy byl do jednorazowy krwotok wydostajacy sie gardlem? Mam 22 lata, pale od dwoch lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pulmonologa, lepiej sprawdzić. Proszę rzucić palenie,.