Co może oznaczać moje zmęczenie i senność?

Witam, Mam problem. Otóż ciągle jestem zmęczona i śpiąca. Budzę się rano i już jestem zmęczona, oczy mam ciężkie i zmęczone. Usypiam na siedząco. Najchętniej bym tylko spała. Tak się nie da żyć, to jest strasznie męczące. Dodam że choruję na depresję, zaburzenia lękowe i mam niedoczynność tarczycy (Hashimoto). Od czego jestem taka zmęczona i śpiąca? od tych chorób co mam czy może szukać przyczyny gdzie indziej? Proszę o pomoc.

Witam! Wymienione przez Panią schorzenia mogą dawać takie objawy. Należy zasygnalizować problem lekarzowi leczącemu - modyfikacja dotychczasowego leczenia może przynieść poprawę. Pozdrawiam W. Łuczkowski.