Zmęczenie, zdenerwowanie i senność

Witam mam 20 lat i od kilku tygodni czuje się ciągle zmęczona , chce mi się spać nie pomaga nawet kawa , nie czuje się w ogóle głodna i jestem poddenerwowana. Jaka przyczyna może być takich objawów? Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Kamila Ziemann Dietetyka

Kawa pobudza tylko na chwile i na dodatek nie każdego. Proszę ją zamienić na zieloną herbatę (parzyć max 3 minuty) lub yerba mate. Należy zgłosić się do lekarza, który skieruje na badania krwi, ponieważ wymienione objawy dotyczą szerokiej grupy chorób oraz zaburzeń.