Co może oznaczać niespokojne zachowanie mojego 4,5-miesięcznego synka?

Witam Mam problem z synkiem który ma 4 i pół miesiąca. Synek przed wieczornym spaniem strasznie płacze i nie uspokoję go do momentu aż się nie wypłacze. Kolejnym dziwnym zachowaniem jest to że zasypia na przykład o godzinie 21:00 a około godziny 12:00 w nocy zaczyna kręcić nogami budzi się co chwila nie idzie go uspokoić i tak do samego rana zasypia budzi się. Zastanawiam się czy nie ma jakiś owsików lub innych pasożytów które powodują u niego takie wywiercenie się w nocy przez dzień jest wesoły i radosny a na noc jest nie do uspokojenia. Ostatnio też przez 3 dni próbuję drapać się po brzuchu i łapie się za penisa. Proszę o podpowiedź co się z nim dzieje byliśmy u pediatry i twierdzi że wszystko jest w porządku że dziecko tak robi.

Lek. Tomasz Budlewski

każde dziecko rozwija się indywidualnie, proponuje zgłosić się do innego lekarza pediatry aby spojrzeć na dziecko innym okiem.