Co może oznaczać obecność skrzepu po oddaniu moczu?

Witam mam 25 lat mam pytanie od paru dni chodzę zbyt czesto do lazienki mam problem bo nie bardzo mogę sie załatwić do konca pieczę mnie na koniec oddawania moczu a pozniej za uwazylam podczas wycierania się cos podobnego do jasnego skrzepu dokladniej to niewiem co to moze być prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć