Co może oznaczać taka zmiana samopoczucia?

Witam mam 32 lata i trochę przeżyłam w życiu nie miłych sytuacji. Myślałam,że się po jakimś czasie z tym uporałam ale widzę,że jest coś że mną nie tak...mam dni gdzie wprost tryska energia i potrafię wyszorwać cały dom A po jakichś paru dniach nie chce mi się nic dosłownie nawet czasami nie chce mi się wyjść z łóżka . I to się co chwila tak zmienia.Miałam problemy,że serce mi dziwnie biło i byłam pod tym kontem badana ale lekarz stwierdził,że to choroba 20-wieku i powinnam zacząć ćwiczyć? Tylko,że ja na prawdę intensywne życie prowadzę i już sama nie wiem czy to normalne,bo planuje dużo rzeczy i chce to robić ale nigdy nie zaczynam...

Dobry wieczór,
Proszę skonsultować problem z psychiatra, ponieważ może mieć różnorakie przyczyny, zarówno psychogenne, jak i somatyczne. Psychiatra pokieruje do dalszej diagnostyki i/lub na terapię.