Co może powodować w moim przypadku te objawy?

Od dłuższego czasu zmagam się z problemem : zaburzenia widzenia , skoki lub spadki ciśnienia , zawroty głowy bole z lewej strony głowy lewego ucha , lodowate stopy , pocenie dloni, kołatania serca w EKG wysokie uniesienie ST v1 v3 w anglio CT nietypowe odejście lewej zatoki poprzecznej przegroda na pograniczu zatoki strzałkowej lewej frakcja wyrzutowa lewej komory 47. Jakieś pomysły proszę o kazda poradę

Szanowny Panie,

Wysokie uniesienia odcinka ST wymagają oceny przez kardiologa w trybie pilnym, mogą świadczyć o niedokrwieniu mięśnia sercowego.

Jeżeli lekarz wykluczy ostry stan chorobowy, należy pogłębić diagnostykę. Proszę wykonać całodobowy zapis EKG i pomiar ciśnienia metodą Holtera, konieczne będzie również wykonanie badania echokardiograficznego i ocena pracy zastawek serca. Diagnostykę należy uzupełnić badaniami laboratoryjnymi (morfologia, elektrolity, ALAT, ASPAT, mocznik, kreatynina, np proBNP, TSH, ft3, ft4). Przyczyny dużej amplitudy ciśnienia tętniczego krwi mogą mieć także podłoże endokrynologiczne lub nefrologiczne, jednak proszę rozpocząć ścieżkę diagnostyczną od wizyty u kardiologa.