Co może znaczyć problem z ułożeniem prostych puzzli przez dorosłego?

Dzis bylam swiadkiem sytuacji gdy moja mlodsza, 18-letnia siostra probowala ulozyc puzzle naszego 3-letniego brata. Dlugo probowala dopasowac elementy lecz ostatecznie nie ulozyla calych puzzli. O czym to swiadczy, gdy dorosly ma problem z ulozeniem takich prostych elementow?

Uważam, że potrzebna jest konsultacja co najmniej lekarza rodzinnego, który w razie wątpliwości skieruje pacjentkę na dokładniejsze badania. Można też zwrócić się o pomoc do psychologa, bądź neuropsychologa.