Co może znaczyć taki opis w badaniu MR skroni?
"W sekwencji T2 FLAIR w torebce zewnętrznej po stronie prawej widoczny niewielki obszar o podwyższonej intensywności sygnału - wskazane badanie MR głowy." Co może oznaczać taki opis w badaniu MR skroni?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Witam! Stwierdzono nieprawidłowy obraz w prawej skroni podczas badania TK. Zalecono dla wyjaśnienia sprawy RM głowy (jest to badanie dokładniejsze w ocenie tkanek miękkich). Powodzenia W. Łuczkowski.