Co może znaczyć taki płacz.u córeczki?

Moja córeczka ma już miesiąc i niestety prawie co wieczór płacze nie wiem już co robić. Mleka nie pije bo myślałam że to przez mleko, pilnuje diety nie jem nic smażonego.

Jeśli podejrzewa Pani o przyczynę płaczu córeczki Pani dietę, to, co może Pani zrobć, to zacząć prowadzić dzienniczek żywieniowy dokładnie zapisując wszystko co Pani jada i reakcje dziecka a także własne samopoczucie. Pomocną tabelkę znajdzie Pani na mojej stronie internetowej. I teraz może Pani na kilka dni wykluczać pewne produkty, najlepiej wszystkie na raz z danej grupy. Grupy to może być nabiał, gluten, FODMAP itd. Może też Pani przez jakiś czas zjadać po prostu to, co zazwyczaj najmniej uczula i nie powoduje wzdęć, czyli dieta z przewagą produktów odzwierzęcych (podroby, tłuste mięsa, rosoły, galaretki) z dodatkiem gotowanych warzyw o niskiej zawartości FODMAP. Jeśli Dziecku się poprawi będzie Pani stopniowo rozszerzać dietę po 1 produkcie co kilka dni. Proszę oczywiście wybierać mięso od zaufanego dostawcy, nie z hipermarketu i nie smazyć tylko dusić / gotowac/ przygotowywać na parze. Po więcej informacji zapraszam też na konsultacje. Życzę dużo zdrowia dla Pani i Córeczki :-)