Co może znaczyć taki stan?

Witam mam 20 lat. Dosc dlugo zauwazylam u siebie nie pewne objawy. Jest mi duszno,nabieram glebokich oddechow,serce mi bije szybko,ale czasem mam tak ze nawet wolno a z mocnym uderzeniem,jest mi nie dobrze,chodze cala nakrecona,drże. Zauwazylam u siebie ze zaczynam sie zamartwiac o siebie.przebyta choroba (angina) gdy ją mialam zaczelam czytac i sie zamartwiac na ten temat. Powikłania i te sprawy( z racji ze nie umiem połknąć tabletki,a ja rozgryzam czytalam skutki uboczne,ze moge miec zapalenie żoładka itp.). Zauwazylam ze mam chyba lekko opuchnieta cześć ciała nad klatka piersiowa (przepona), znowu weszlam na internet zaczelam sie zaglebiac w to i wyczytalam ze moge miec przepukline przepony. Zaczelam sie znowu tak samo czuć jak wspomnialam u gory. Nabieram glebokich oddechow,jest mi nie dobrze,nagle mam te same objawy co czytalam na temat choroby,nie śpię, zamartwiam sie,i boje. Utrzymuje sie ten stan dosc troche,ciezko mi sie uspokoic.

Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym, aby zweryfikować hipotezę zaburzeń lękowych jako źródeł Pani trudności.