Co może znaczyć ten problem z jedzeniem?

Od jakiegoś czasu mam problem z jedzeniem Wszystko było normalnie do momentu gdy w jeden dzień ćwiczyłem sobie z bratem w domu. Odczowam głód chce jeść ale jak już się do tego zabieram to po prostu aż mnie cofa zjem troszkę i nagle koniec mam blokadę Jem tylko dwa malutkie posiłki dziennie, chce więcej ale niestety nie mogę Na dodatek śpię też bardzo długo i ciężko jest mi się obudzić Co to może oznaczać?

Witam serdecznie,

przyczyn opisanego stanu może być bardzo wiele. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o skierowanie na badania.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk